Atrix.cz - webové prezentace, webdesign, SEO analýzy, reklama, web aplikace.


logo

Webdesign

Připravíme pro vás zajímavou prezentaci ušitou na míru.

Webdesign

Vytvoříme profesionální webovou prezentaci na míru. V našich prezentacích aplikujeme aktuální trendy v grafice a uspořádání stránek. Naše prezentace jsou aktivní – obsahují aktivní prvky, kontroly formulářů a doplňky zvyšující komfort návštěvníků webových prezentací.

Webová prezentace je stabilní reklamou vaší firmy nebo vašeho produktu. Proto by měla působit profesionálně, graficky zaujmout již na první pohled, protože ten je často rozhodující. Potencionální zákazník nebo klient často hledá jiný web, pokud jej právě nalezený nezaujme na první pohled.

Samozřejmostí při přípravě webdesignu je uplatnění SEO technik (optimalizace pro vyhledávače). Ta spočívá nejen v kódu stránky, ale také v optimalizaci vlastních textů celé prezentace. Cílem takové optimalizace je zajištění lepších výsledků ve vyhledávačích.

Příprava webdesignu je náročný proces. V první fázi se potřebujeme seznámit s obsahem firemní prezentace, jejími cíly. Na základě analýzy pak grafici zpracují grafický návrh. Součástí návrhu je struktura stránek a návrh obsahu prezentace. V této fázi se uplatňuje maximum kreativity našich profesionálů.


Homepage | Služby | Reference | Nabídka | Kontakt